O Sklepie

Sklep z antykami przy ulicy Nakielskiej otworzyłem w 2010 roku. W moim domu stare niepowtarzalne przedmioty zawsze były obecne. Pasję i zafascynowanie ich historią przekazał mi mój ojciec, którego często możecie spotkać w sklepie. Przygoda z kolekcjonerstwem zaczęła się przede wszystkim od ćmielowskich figurek.

Obecnie kolekcjonuję przede wszystkim zegarki. Doceniam ciekawe formy i niecodzienny design.
W swoim sklepie prowadzę także skup biżuterii, militariów, jak również wiele innych przedmiotów codziennego i niecodziennego użytku. W zakładce „co kupujemy” jest dokładna lista tego co mnie interesuje.
Praca to dla mnie przyjemność. Szczególnie widać to na wakacjach – połowę czasu spędzam zazwyczaj na targach staroci, odwiedzając miejscowe sklepy z antykami lub w muzeach.

W 2014 roku inspirując się przede wszystkim asortymentem sklepowym, przedwojennymi gazetami, broszurami i ulotkami stałem się pomysłodawcą bydgoskich retrościan.

Dodatkowo świadczę usługę opróżniania mieszkań z różnych staroci. Wystarczy zadzwonić, a przyjadę, przejrzę dobytek, zapłacę za to co mi się spodoba, zostawię gotówkę i zabiorę zakupione przedmioty. Państwo pozbędą się zbędnych rzeczy, a dla mnie to będzie prawdziwa radość.
 
facebook-black-icon-8retrosciana.pl

 

osklepie